غذاهای آماده طبخ

کوردن بلو

این محصول از سینه مرغ تازه، پاک شده، برش خورده و رول شده همراه با ژامبون و پنیر داخل آن می باشد که با ادویه مخصوص و آرد سوخاری مرینیت شده و برای طبخ این محصول کافیست آن را با حرار ت ملایم سرخ نماید.
25,500 تومان

ران مرغ رسو

ران مرغ رسو گریل دارا از ران مرغ تازه، پاک شده و خرد شده تهیه شد است که در سس مخصوص رسو گریل با ادویه های طبیعی دارا مرینیت شده و آماده طبخ به روش کباب کردن یا سوخاری می باشد. طعم این جوجه کباب نسبتا تند می باشد
25,600 تومان

مرغ برگر90 درصد مخصوص دارا

مرغ برگر دارا تهیه شده ار 90 درصد مرغ چرخ شده (از سینه مرغ تازه و پاک شده) همراه با ادویه های مخصوص و طبیعی دارا می باشد. برای طبخ این محصول میتوانید آن را گریل یا سرخ نمایید.
25,900 تومان

مرغ بریانی

این محصول از مرغ تازه درسته و پاک شده با پوست تهیه شده که تمام سطح مرغ و داخل شکم آن با سس مخصوص زعفرانی دارا مرینیت و مزه دار شده است. برای طبخ این محصول کافیست فقط آن را به مدت 3 ساعت(اندازه مرغ متوسط) درون فر قرار داده و نوش جان کنید.
26,000 تومان

جوجه کباب ران زعفرانی

جوجه کباب ران دارا از ران مرغ تازه ، پاک شده و خرد شده تهیه شد است که در سس مخصوص زعفرانی دارا مرینیت شده و آماده طبخ به روش کباب کردن یا سوخاری می باشد. این محصول با استفاده از زغفران تازه و بدون هیچ گونه اسانس تهیه شده است همچنین هیچ گونه مواد نگه دارنده یا افزودنی به آن اضافه نشده است .
26,900 تومان

شنیتسل سینه مرغ (با آرد ذرت)

شنیسل غذایی با اصالت آلمانی و اتریشی می باشد. شنیتسل سینه مرغ دارا از سینه مرغ تازه و پاک شده بدون استخوان که با بیفتک کوبیده و در آرد، تخم مرغ و پودر سوخاری مرینیت شده، تهیه شده است. برای طبخ این محصول کافیست آن را با حرارت ملایم سرخ نمایید.
27,000 تومان

شنیتسل سینه مرغ (با آرد گندم)

شنیسل غذایی با اصالت آلمانی و اتریشی می باشد. شنیتسل سینه مرغ دارا از سینه مرغ تازه و پاک شده بدون استخوان که با بیفتک کوبیده و در آرد، تخم مرغ و آرد گندم مرینیت شده، تهیه شده است. برای طبخ این محصول کافیست آن را با حرارت ملایم سرخ نمایید.
27,000 تومان

شنیتسل ران مرغ (آرد ذرت)

شنیسل غذایی با اصالت آلمانی و اتریشی می باشد. شنیتسل ران دارا از ران مرغ تازه و پاک شده بدون استخوان که با بیفتک کوبیده و در آرد، تخم مرغ و پودر سوخاری ذرت مرینیت شده، تهیه شده است. برای طبخ این محصول کافیست آن را با حرارت ملایم سرخ نمایید.
27,000 تومان